عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

ادامه روند ناامیدکننده چرخش مالی رینگ سازی مشهد

افت چشمگیر مقادیر فروش محصولات در سه ماهه نخست سال ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از مهمترین عوامل ثبت عملکرد ضعیف این شرکت و تحقق زیان خالص در این مدت بود.

عدم تناسب قیمت سهام شرکت‌های خودرو و قطعه‌سازی با سودآوری این شرکت‌ها همچنان ادامه دارد. سهام شرکت رینگ‌سازی مشهد که این روز‌ها با ثبت قیمت‌های بیش از ۴۴۰۰ریالی مورد توجه بسیاری از سفته‌بازان و سهامداران غیر حرفه‌ای را به خود جلب کرده است، در جدیدترین گزارش عملکرد سه ماهه خود افت فروشی چشمگیر و زیانی خالص را روانه سامانه کدال کرد.

افت چشمگیر مقادیر فروش محصولات در سه ماهه نخست سال ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از مهم‌ترین عوامل ثبت عملکرد ضعیف این شرکت و تحقق زیان خالص در این مدت است.

افت در حدود ۳۰ درصدی مبالغ فروش از ۸۴۳ میلیارد ریال در سه ماهه نخست سال ۱۳۹۷ به ۵۹۹ میلیارد ریال در سه ماهه سال جاری منجر به تحقق سود زیان خالصی ۱۹ میلیارد ریالی در این مدت شده که بی‌شک ادامه این روند در ماه‌های آتی منجر به شمول ماده ۱۴۱قانون تجارت این شرکت خواهد شد.
ثبت ۲۰۷ میلیارد ریال زیان انباشته در انتهای دوره سه ماهه نخست سال جاری و نیز افت چشمگیر مقادیر فروش این شرکت از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی سهامداران این شرکت محسوب می‌شود.