عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

بازدید جناب آقای دکتر نوابی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان از مجتمع صنایع لاستیک یزد

در مورخه یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷، جناب آقای دکتر نوابی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور به همراه جناب آقای دکتر علمدار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد و جمعی دیگر از همراهان ایشان با همراهی جناب آقای دکتر محمدرضا گنجی، رئیس محترم انجمن صنفی صنعت تایر کشور، جناب آقای دکتر اسکندر ستوده، مدیرعامل محترم مجتمع صنایع لاستیک یزد، جناب آقای مهندس بهزاد، معاون محترم بهره برداری و مدیر مجتمع و جمعی دیگر از مدیران مجتمع، از کارخانه بازدید کردند.

در این مراسم جناب آقای دکتر گنجی،  ضمن خوش آمدگویی و خیرمقدم به مهمانان، توضیحات مختصر و مفیدی از تاریخچه مجتمع صنایع لاستیک یزد ارائه نمودند. ایشان در ادامه توضیحاتی پیرامون برنامه های آتی یزدتایر و راه اندازی خط تولید جدیدی که اخیراً افتتاح شده و توانسته است ظرفیت تولید تایر را از ۶۰۰۰ حلقه به ۹۰۰۰ حلقه تایر در روز برساند بیان کردند.

در ادامه ی مراسم، مهمانان از چندین خط تولیدی مجتمع و واحدهای مختلف تازه افتتاح شده بازدید نموده و با توضیحات جناب آقای دکتر گنجی و جناب آقای دکتر ستوده، از نزدیک با فرایندهای تولید تایر آشنا و در جریان روند تولید آن قرار گرفتند. در پایان مراسم طبق روال معمول در شرکت یزدتایر، به رسم یادبود و در جهت حفظ محیط زیست، نهالی به یادگار توسط جناب آقای دکتر نوابی در محوطه مجتمع کاشته شد.