عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

بی‌نیازی از واردات لاستیک خودروهای سنگین در آینده‌ای نزدیک

مدیر عامل بانک ملی ایران گفت: فعالیت ۲۴ ساعته و احداث فاز جدید و توسعه کارخانه آرتاویل تایر، سبب بی‌نیازی کشور از واردات لاستیک خودروهای سنگین در آینده‌ای نزدیک می‌شود.

محمدرضا حسین‌زاده در بازدید از روند اجرا و تکمیل خط تولید جدید کارخانه آرتاویل تایر اردبیل با اشاره به سرمایه‌گذاری و همکاری بانک ملی در پروژه‌‌های در حال انجام در سطح استان اردبیل، اظهار کرد: فعالیت ۲۴ ساعته کارخانه و احداث فاز جدید و توسعه کارخانه، سبب بی‌نیازی کشور از واردات لاستیک خودروهای سنگین در آینده‌ای نزدیک می‌شود.

وی افزود: در راستای حمایت از تولید ملی، کارخانه آرتاویل تایر با حمایت‌های مالی بانک ملی نسبت به خرید تجهیزات و ماشین‌آلات تولید اقدام کرده است که امید می‌رود سبب رونق تولید در استان شود.

مدیر عامل بانک ملی ایران با بیان اهمیت واحدهای صنعتی در رفع نیاز کشور تصریح کرد: با توجه به روند رو به رشد استان اردبیل و قابلیت‌هایی که این استان دارد، بانک ملی با تخصیص اعتبار و سرمایه‌گذاری سعی در تسریع این روند دارد.

حسین‌زاده اذعان کرد: از طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان اردبیل در حوزه‌های مختلف گردشگری، صنعت و کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان حمایت می‌شود.