عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

توزیع نیم‌میلیون حلقه تایر سواری توسط بارز فقط در ۱۰روز

گروه صنعتی بارز با هدف توزیع متوازن و از بین بردن حباب قیمتی در بازار، آذرماه امسال ‌نیم‌میلیون حلقه تایر رادیال سواری وارد بازار کرد.

مهندس علیرضا یحیی‌زاده، مدیرکل اداره فروش گروه صنعتی بارز از ثبت رکورد جدید توسط گروه صنعتی بارز خبر داد و گفت: گروه صنعتی بارز با وجود توقف عرضه تایر توسط اکثر تولیدکنندگان در آبان‌ماه، ‌اقدام به اعلام سبد فروش کرد و با نیت ساماندهی قیمت‌ها در بازار،‌ فروش خود را متوقف نکرد. درهمین راستا و پس از افزایش رسمی قیمت تایر توسط سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان،‌گروه صنعتی بارز با هدف شکستن حباب قیمتی موجود در بازار،‌ نیم‌میلیون حلقه تایر رادیال‌سواری را باقیمت های مصوب در بین ۳۳۴نماینده فعال خود در کشور توزیع کرد.

یحیی‌زاده با اشاره به فروش ۹۰هزار حلقه تایر سواری به خودروسازان بیان کرد: علاوه‌بر این ۷۰هزار حلقه نیز در بین دوایر دولتی و تاکسیرانی نیز توزیع شده که تمام این تایرها از محل تولید دوکارخانه بارز کرمان و کردستان تامین شده است.

مدیرکل فروش بارز فروش و توزیع این تعداد تایر را تنها ظرف مدت۱۰روز اعلام کرد و گفت: هدف اصلی بارز از عرضه این تعداد کالا در بازار مصرف،‌ توزیع متوازن در سراسر کشور و کاهش قیمت‌ها در حاشیه بازار بوده است. چراکه فراوانی محصول در بازار می‌تواند باعث ترکیدن حباب قیمتی شده و همین امر سبب می‌شود کالا با قیمت مصوب به دست مصرف‌کننده نهایی برسد. البته پیش از این نیز گروه صنعتی بارز به‌عنوان اولین شرکت تایرساز،‌ تمام عوامل شبکه فروش خود را ملزم به رعایت قیمت‌های مصوب سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کرد و قیمت‌های سه ستونی محصولات خود را برای اطلاع مردم در سایت این شرکت بارگزاری کرد.