عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

توزیع ۱۰۰ هزار حلقه لاستیک دولتی با نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی

مرتضی ضامنی افزود: از ۱۰۰هزار حلقه لاستیک توزیع شده ۳۵هزار حلقه بین رانندگان تاکسی در تهران و بقیه بین رانندگان تاکسی در دیگر شهرها توزیع شده است.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: ۱۰۰هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی سراسر کشور با نرخ مصوب دولتی -که بین ۳۰ تا ۵۰ درصد از نرخ بازار پایین تر است- توزیع شده است.

وی ادامه داد: لاستیک های توزیع شده شامل خودروهای سمند، پژو ۴۰۵ و پراید است و توسط کارخانه کویرتایر تامین شده است.
ضامنی تصریح کرد: رانندگان تاکسی در تهران برای ثبت نام دریافت لاستیک به نرخ دولتی در سامانه تاکسیرانی تهران اقدام به ثبت نام کنند و در شهرهای دیگر از طریق سازمان های تاکسیرانی یا ادارات حمل و نقل اقدام کنند.
وی با بیان اینکه پیرو پیگیری های رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور مکلف به انجام اقدامات حمایتی از راننده های تاکسی در سراسر کشور شده است، گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، در مرحله نخست توزیع لاستیک با نرح دولتی در اولویت کاری قرار گرفت. این امر از ابتدای آبان امسال اجرایی شد و با جدیت پیگیر توزیع لاستیک بین راننده های تاکسی در سراسر کشور هستیم.

ضامنی ادامه داد: این لاستیک ها از سوی اتحادیه تاکسیرانی شهری با همکاری سازمان های تاکسیرانی و مدیریت های حمل و نقل شهرداری ها توزیع شده است. رانندگان تاکسی در هر نقطه از کشور که نیاز به لاستیک دارند باید موضوع را به شهرداری یا سازمان تاکسیرانی یا مدیریت های حمل و نقل شهری اعلام کنند تا این نیاز جمع بندی و به اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور منعکس شود تا اقدامات لازم برای توزیع لاستیک صورت پذیرد.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون شاهد اختلاف قیمت در محصولات خودرویی برای تاکسیرانان هستیم؛ بنابراین با برنامه ریزی های صورت گرفته، تلاش کردیم محصولات و لوازم یدکی پرمصرف را از تولیدکننده با حذف واسطه ها به راننده های تاکسی ارائه کنیم.

ضامنی از برنامه ریزی های صورت گرفته برای توزیع سایر اقلام پرمصرف خودرو مانند روغن موتور و لنت ترمز نیز خبر داد و گفت: نیاز به این اقلام در شهرها جمع بندی شده است و در آینده نیز این اقلام توزیع خواهد شد.