عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

تولید تایرهای معدنی توسط بارز

مدیرعامل بارز از تولید تایرهای OTR با مشارکت بخش خصوصی در سال جدید خبر داد.

مدیرعامل گروه صنعتی بارز با اشاره به برنامه های سال جدید بارز در افزایش تولید و توسعه سبد محصول گفت: در سال پیش رو تولید تایرهای OTR با تکنولوژی بالا را با مشارکت بخش خصوصی انجام خواهیم داد. این اقدام یکی از بزرگ ترین طرح های صنعتی در سال رونق تولید است. با اجرای این طرح «گروه صنعتی بارز» | جزو شرکت های تولید کننده تایرهای معدنی خاکی رو با تکنولوژی بالا خواهد شد.

این طرح که با دستان توانای کارشناسان و مدیران گروه صنعتی بارز و سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام می شود، نویدبخش جهش بزرگ گروه صنعتی بارز در بین تایرسازان مطرح جهان خواهد بود.

پرویز اخوان در ادامه افزود: شعار امسال را باید به فال نیک گرفت و یقینا با رونق تولید در گروه صنعتی بارز تداوم و پایداری تولید در این صنعت را شاهد خواهیم بود. وی با تاکید بر تثبیت تولید محصول در سال جاری اظهار کرد: گروه صنعتی بارز به س وی تولید محصولات با تکنولوژی خاص پیش می رود که در همین راستا مشارکت این گروه صنعتی در تاسیس شرکت تولید تایرهای OTR با تکنولوژی بالا که در حال حاضر در انحصار چند شرکت معروف از جمله میشلن و بریجستون است، در دستور کار قرار دارد.

ظرفیت این شرکت جدید که در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد، ۵۰ هزار تن است و با راه اندازی این خط تولید گروه صنعتی بارز در زمره تایرسازان مطرح جهانی در زمینه تولید این نوع تایرها قرار خواهد گرفت. مدیرعامل گروه صنعتی بارز در ادامه به طرح توسعه ۵۰ هزار تنی بارز ک رمان اشاره و اظهار امیدواری کرد عملیات کلنگ زنی این طرح در اواسط تابستان انجام می شود.