عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

درباره ما


تاریخچه شرکت

شرکت نیک راه تجارت لیدوما با هدف نوآوری در توزیع تایر در ایران تاسیس گشته است. موسسین شرکت با تکیه بر تجربه پانزده ساله خود در این صنعت اولویت خود را بر توزیع و فروش تایرهای با کیفیت ایرانی قرار داده اند تا ضمن حمایت از صنعت داخلی، مصرف کننده نهایی نیز از صرف هزینه های غیر ضروری در این زمینه پرهیز کند. البته به طور منطقی و اقتصادی امکان تولید تمامی سایزهای مورد مصرف در کشور وجود ندارد که در این مورد سیاست شرکت ما، ارائه محصولات خارجی با عالی ترین کیفیت ممکن و مناسب ترین هزینه است. در این میان اطلاع رسانی دقیق و صحیح را به مصرف کننده نهایی جهت انجام انتخابی بهتر، وظیفه خود می دانیم و بر این باوریم که در راه نیکی پای نهاده ایم.

ماموریت، راهبرد واهداف

در راستای نیل به اهداف فوق، بکارگیری روشهای نوین اطلاع رسانی، توزیع، فروش و خدمات پس از فروش از اولویت های این سازمان می باشد. همچنین همواره ارتقاء جایگاه محصولات داخلی و پاسخگویی مناسب و سریع به مشتریان از اهداف، می باشد.

چشم انداز

در دیدگاه ما هدف اصلی فقط فروش و توزیع کالا نیست، بلکه دستیابی تمامی افراد جامعه به کالا و خدمات با مناسب ترین قیمت، مطلوب ترین کیفیت و در حداقل زمان می باشد.