عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

مانعی در توزیع لاستیک وسایل نقلیه سنگین وجود ندارد

غلامرضا طحان افزود: از پانزدهم تیر ۹۷ تاکنون سه هزار و ۶۰۰ حلقه لاستیک در بین رانندگان خودروهای سواری و باری برون شهری استان سمنان توزیع شده است. وی با بیان اینکه تاکنون ۴۰ درصد رانندگان خودروهای سنگین برون شهری استان سمنان لاستیک دریافت کرده اند، گفت: نوبت اول توزیع لاستیک در بهمن امسال به پایان می رسد.

معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان ادامه داد: شرط اعطای لاستیک به خودروهای باری و سواری برون شهری فعال بودن کارت هوشمند راننده است.

طحان تصریح کرد: نوبت دوم توزیع لاستیک، با توجه به میزان کارکرد خودروها و هم چنین فعالیت مداوم راننده، از ابتدای اسفند امسال ادامه می یابد.
وی اضافه کرد: تاکنون بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر از رانندگان وسایل نقلیه برون شهری استان سمنان لاستیک دریافت کردند و روند توزیع لاستیک در استان بر اساس زمانبندی در حال انجام است.
معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان افزود: خدمات دهی به رانندگان استان در اولویت کاری این اداره کل قرار دارد و با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی روند ارائه این خدمات به یقین مطلوب تر از گذشته خواهد شد.
به گزارش ایرنا، رانندگان حمل و نقل جاده ای می توانند هرگونه انتقاد، نظر و شکایت خود را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ ، سامانه تلفن گویا و بخش پاسخگویی ۱۴۱، پایگاه اینترنتی www.141.ir و صندوق پستی ۳۷۷۳- ۱۴۱۵۵ به سازمان راهداری و حمل‌ ونقل جاده‌ای منعکس کنند.
سال گذشته دست کم ۲ میلیون مسافر و بیش از هشت میلیون تن کالا به وسیله ناوگان عمومی استان سمنان جا به جا شدند.