عرضه انواع لاستیک داخلی و خارجی
close button

مراحل ثبت جدید گارانتی شرکت پخش کاسپین (پیرلی)

مراحل ثبت جدید گارانتی شرکت پخش کاسپین (تایرهای خریداری شده از اردیبهشت ۹۹ به بعد)

  1. جهت ورود به پورتال شرکت، کافیست QR Code روی لیبل الصاق شده به تایر را با استفاده از دوربین موبایل و یا یک اپلیکشن QR Code Reader، اسکن نمایید.

سپس وارد لینک پورتال foumantyre شوید.

  1. پس از اسکن بارکد و ورود به لینک پورتال، صفحه ای حاوی مشخصات تایر نمایش داده می شود.

شما می توانید از طریق تطابق مشخصات قید شده در پورتال با تایری که قصد خریداری آن را دارید، از اصالت تایر مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید.

جهت ثبت تایر، در صورت تطابق تایر انتخابی و QR Code اسکن شده، شماره موبایل خود را در کادر پایین صفحه وارد نموده و از طریق کد فعالسازی که با پیامک برای شما ارسال می گردد وارد صفحه ثبت تایر شوید.

  1. پس از ورود به صفحه ثبت تایر، فرم مشتری را تکمیل نموده و برای ادامه دکمه ثبت را فشار دهید.

  1. در صورتی که اطلاعات شما با موفقیت ثبت شده باشد، صفحه زیر نمایش داده خواهد شد.

  1. جهت ثبت تایر جدید، کافیست مطابق مرحله ۱، بارکد جدیدی را اسکن نمایید. پس از ورود با شماره موبایل خود، اطلاعات شما در فرم مشتری نمایش داده می شود و دیگر نیازی به تکمیل مجدد فرم نمی باشد و در صورت تایید، دکمه ثبت را فشار دهید.

در صورتی که اطلاعات خود را در مراحل قبلی اشتباه وارد کرده اید در این مرحله فرصت ویرایش مجدد آنها وجود دارد.

  1. جهت مشاهده تایرهای ثبت شده ی خود، با شماره موبایلی که عملیات ثبت را انجام داده اید و کد فعالسازی که از طریق پیامک در اختیار شما قرار خواهد گرفت، می توانید در هر زمان وارد پورتال شده و مشخصات تایرهای ثبت شده ی خود را ملاحظه فرمایید.

توجه:

  • در صورتی که در مرحله ۲، بارکد اسکن شده به نام شخص دیگری ثبت شده است، موضوع را به عاملیت فروش اطلاع دهید.
  • پس از اسکن بارکد، در صورت مشاهده پیغام زیر، توجه داشته باشید که تایر مورد نظر مورد تایید و مشمول گارانتی این شرکت نمی باشد.

  • چنانچه تایری که قصد ثبت آن را دارید، فاقد QR Code می باشد (مربوط به تایرهای توزیع شده قبل از اردیبهشت ۱۳۹۹)، می توانید بارکد موجود بر روی کارت گارانتی شرکت پخش کاسپین که عاملیت فروش در اختیار شما گذاشته است و یا بارکد پخت شده بر روی دیواره تایر  را به صورت دستی در این لینک وارد نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دستورالعمل ثبت گارانتی تایرهای توزیع شده قبل از اردیبهشت ۱۳۹۹، لطفا این مقاله  را مطالعه فرمایید.