شرکت ژانگ سی رابر در ایران با نام محصولات چائویانگ یا همان خورشیدی،  سابقه ای بیش از بیست سال دارد. کیفیت ممتاز تایرهای تولیدی این شرکت در مقایسه با دیگر تولیدکنندگان چینی، همواره زبانزد مصرف کنندگان بوده است. وست لیک یکی از برندهای این شرکت می باشد که در تمام دنیا و به خصوص در آمریکای شمالی و اروپا توزیع گسترده ای دارد.

گروه ژانگ سی رابر (ZC-Rubber) افتخار حضور در رده بندی بهترین تایرسازهای دنیا را دارد. فلسفه وجودی این شرکت ، همکاری با تامین کنندگان، تعامل با هزاران شرکتی که در سراسر دنیا محصولاتشان را توزیع می کنند و ارتباط با میلیونها مصرف کننده نهایی که هر روز به تایرهای آنان اطمینان می کنند، است.

مهندسین ZC-Rubber با تیم بین المللی تحقیق و توسعه که متشکل از متخصصین کره ای و ژاپنی است همکاری نزدیکی دارند. با سرمایه گذاری میلیونها دلار در تولید و تجهیزات آزمایش نظیر اولین آزمایشگاه تست صداهای اضافی در چین توانسته اند از سال ۲۰۱۲ همواره جایگاه خود را در بین ده تایرساز برتر دنیا حفظ کنند. گروه ژانگ سی رابر  راز موفقیت خود را در کیفیت اینگونه بیان می کند: « تولید تایرهای با کیفیت ما را بر آن می دارد تا سیستم کنترل کیفیتی را پایه ریزی کنیم که هم تایرسازان دنیا و هم خودروسازان معتبری نظیر VOLVO آن را مورد تایید قرار دهند. با بهره گیری از آخرین ماشین آلات تولید ساخت شرکت های بزرگی نظیر Fischer ، VMI ، Krupp و بازرسی تمام تایرهای تولیدی به صورت دستی علاوه بر بازرسی با اشعه X ، بازرسی بالانس و یکنواختی با استفاده از تجهیزات پیشرفته که از آلمان، ژاپن و آمریکا تهیه شده اند، ما کیفیت تایر را بر اساس سیستم تولید، ماشین آلات و تجهیزات و احساس مسئولیت کارکنان تضمین می نماییم.